Чи можна постійно брати нові кредити?

4 Лют by Melvin

Чи можна постійно брати нові кредити?

Ніхто не застрахований від ситуації, коли необхідна велика сума грошей. Нульова кредитна історія в цьому випадку може бути недоліком – велику суму невідомому клієнту не схвалять. 

Сьогодні майже кожен офіційний працівник отримує зарплату на банківську карту. Банки часто пропонують постійним клієнтам додаткові продукти. А якщо в банку оформлена іпотека, отримати кредитну карту не складе проблем. Банківський співробітник вже буде в вас бачити платоспроможного клієнта, з яким вже не перший рік хороші фінансові відносини. Але перед видачею картки буде проведено кредитний скоринг і оцінена кредитоспроможність.

Тому, якщо ви налаштовані взяти другий кредит онлайн на карту Україна не погасивши перший або кілька кредитів в різних банках, радимо:

  • проконсультуватися на цю тему заздалегідь з працівником кредитного відділу;
  • в анкеті вказати інформацію про поточні кредити. Якщо ви вирішите приховати факт наявності інших кредитних зобов’язань, в Бюро кредитних історій зберігаються всі кредити. Банківські працівники все одно про це дізнаються.

Варто розуміти, що вказівка в заявці недостовірної інформації може призвести до відмови. Відмова буде вписана в кредитну історію і негативно вплине на подальші оформлення позик.

Кілька позик одночасно в МФО

Якщо немає часу на очікування відповіді по заявці в банку, то можна звернеться до послуг МФО. На жаль, вони видають невеликі суми, але закривають очі на погану кредитну історію чи її відсутність.

Перед заявою на наступний онлайн кредит Україна рекомендуємо розрахувати повну вартість і фінансові можливості. Послуги МФО вважаються дорогими небанківськими продуктами і необхідно буде платити щоденну пеню. Зазвичай це фіксований відсоток від повної суми. 

Деякі МФО, на жаль, не схвалюють отримання додаткового кредиту. Таке кредитне зобов’язання буде можливо тільки при виплаті попереднього боргу, незалежно від того, як воно оформлено. 

Заявка на кредит в усі організації одночасно

Одним з важливих порад буде не звертатися в кілька банків і МФО онлайн одночасно, тому що:

  • відмови і схвалення також фіксуються в кредитній історії, а на її дані кредитні працівники звертають увагу в першу чергу;
  • якщо одночасно звертатися в кілька організацій, і скрізь отримувати відмову, то й остання фінансова організація швидше за все теж відмовить. Не через конкретну причину, а через те, що всі інші відмовили, може в документах щось не так і це ризиковий клієнт.
  • Якщо ситуація вже сталася: ви звернулися в кілька компаній і скрізь отримали відмову і не змогли взяти кредит онлайн без справок, рекомендуємо спробувати знову через 2-3 місяці. Зазвичай банки звертають увагу на недавні відмови, а за кілька місяців платоспроможність могла змінитися.

Кредитний брокер допоможе взяти другий кредит?

Найчастіше з ними можна зустрітись при оформленні кредитів у великих магазинах побутової техніки, або автосалонах. Їх суть роботи – відправити заявку на кредит в усі банки і вибрати найоптимальніший варіант кредитування. Найчастіше вони можуть запропонувати ще додаткові знижки та умови. Але їх послуги платні – ціна варіюється в розмірі 5-10 % від суми кредиту.

Якщо ви запланували взяти кілька позик одночасно, радимо зважити всі плюси і мінуси рішення, адже за кожну послугу потрібно платити окремо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *