Як та на яку суму краще брати позику в МФО

3 Чер by Melvin

Як та на яку суму краще брати позику в МФО

Швидку позику на карту сьогодні можна отримати не виходячи з дому, та навіть знаходячись в дорозі. Кредит онлайн на карту — чи варто брати онлайн-позику (без перевірок), як не отримати відмову і що враховувати при оформленні позики?

Сервіс миттєвого кредитування став доступним кожному, продовжує розвиватися та набирати обертів.

Кредит на карту можливо отримати в банку або МФО (мікрофінансовій організації), і другий варіант є набагато вигіднішим, за умови якщо потрібна невелика сума і отримати її потрібно терміново.

Незважаючи на те що тарифи МФО залишаються високими, кількість позичальників залишається стабільною. Мікрофінансові компанії працюють за ліцензією, дають змогу взяти кредит онлайн протягом декількох хвилин в будь-який час доби. Документів при цьому потрібно мінімум.

На яку суму брати?

Мікрокредит вигідно брати на невелику суму – не більше кількох тисяч гривень. По-перше, чим більша сума позики, тим більша сума відсотків «накапає» на термін користування грошима. По-друге, варто врахувати, що вже за місяць вам доведеться виплачувати кредит. Чим більша позика, тим важче це буде зробити.  

Що потрібно для отримання онлайн-кредиту на карту?

Кредит на карту сьогодні – це найбільш популярна кредитна послуга: проблем при оформленні мінімум, а сума не створює великого фінансового навантаження.

Документ, який буде потрібно пред’явити – паспорт з реєстрацією. Важливий вік позичальника. МФО зазвичай обмежують вік клієнтів, але можна знайти мікрокредити і для ще вчорашніх школярів, і для людей похилого віку.

Потрібна банківська карта, користувачем якої є сам позичальник. Для успішної верифікації у карти повинен бути позитивний баланс в розмірі хоча б декількох гривень.

Обов’язковий коректний номер мобільного телефону. Суть в тому що договір підписують за допомогою електронного коду, а він приходить по СМС. 

Всі плюси онлайн-позик на банківську карту

  • Один з найважливіших — лояльність до клієнтів (практично без відмов). Кредит на карту в МФО схвалюються в переважній більшості випадків. Таким відсотком позитивних рішень не може похвалитися жодна інша кредитна організація.
  • Невеликий ліміт, зазвичай становить від 300 до 15 тисяч гривень, не змусить сильно напружуватися, щоб його повернути.
  • Швидкість обробки заявок висока. Договір завжди написаний простою та зрозумілою мовою. В ньому все докладно пояснюється, так що скористатися ним може клієнт з мінімальною фінансовою грамотністю.
  • При цьому в договорі немає прихованих комісій або обов’язкових страховок, які часто нав’язують банки.
  • Мінімальний термін кредитування – від тижня до місяця, це зручно у форматі «до зарплати». Зазвичай договір можна продовжити або погасити достроково.
  • Постійні клієнти можуть скористатися більш довгостроковими позиками.
  • Низька заробітна плата або погана кредитна історія не вплине на рішення МФО. Проте суму або строки дії договору після перевірки кредитори можуть скорегувати.

Як взяти позику на карту

Спочатку потрібно вибрати найбільш вигідну пропозицію. Зробити це можна на спеціальних ресурсах-агрегаторах МФО, їх в мережі досить багато. Якщо умови відповідні, можна приступати до оформлення. Фахівці не рекомендують оформляти заявки відразу на декількох ресурсах.

Рівень доходу слід вказувати максимально правдиво. Бажано переконати кредитора не тільки в платоспроможністі, а і в тому що правдива інформація не замовчується. Перш ніж підписувати договір, слід прорахувати на калькуляторі (він є практично на кожному сайті МФО) параметри своєї майбутньої позики і повернення.

Потрібно заздалегідь визначити, чи зручно буде повертати гроші. Багато МФО пропонують варіанти не тільки карт, але і електронних гаманців. До договору необхідно прикріпити фото паспорта. Зазвичай вимагають першу сторінку і сторінку з реєстрацією, але в деяких випадках знадобиться Селфі.

Щоб верифікувати карту, з неї знімають невелику суму, і потім цю комбінацію цифр позичальник повинен надіслати за допомогою СМС.

Рішення про видачу позики приходить СМСкой, відображається в особистому кабінеті, висилається на е-майл. Відразу ж після прийняття рішення надсилається сума позики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *