Особливості кредитування студентів

5 Тра by Melvin

Особливості кредитування студентів

Як правило, отримати онлайн кредит студенту досить складно, адже, в цьому віці у людей немає офіційної роботи, заможних знайомих, які могли б за них поручитися, ні майна, яке могло б стати  заставою, ні кредитної історії. Тому сподіватися і думати про те, що вам дадуть позику з 18 років в банківській установі, не варто. Однак, при дотриманні певних умов, МФО можуть схвалити позики для студентів в ситуації, в якій банк б гарантовано відмовив.

Кредит онлайн без відмови для студентів: де і як оформити?

Перед отриманням онлайн кредиту на карту, студенту слід ретельно обміркувати доцільність оформлення, спланувати витрати і зрозуміти, як саме виплачувати борг. У разі, якщо кредитне зобов’язання не перевищуватиме кредитне навантаження на бюджет, слід знати, що для оформлення позик студентам необхідний:

  • повнолітній вік, в деяких МФО – 21 рік;
  • паспорт громадянина України (хоча існують способи оформлення позики без паспорта);
  • реєстрація на території країни;
  • банківська карта, діючий номер мобільного, електронна пошта;
  • заповнена анкета.

Слід уважно підійти до вибору мікрофінансової організації, оскільки часто зустрічаються шахраї. Щоб уникнути обману, слід перевірити компанію в Державному реєстрі МФО, а також прочитати відгуки про роботу та про правила видачі. 

У разі будь-яких сумнівів можна звернутися до фінансового брокера. Він знає, на яких умовах працюють банки і мікрофінансові організації, завдяки чому може підібрати найбільш оптимальну фірму і виконати всі формальності без помилок та зволікань. 

Швидкий кредит онлайн на карту для студентів: як отримати схвалення?

Незважаючи на те, що МФО лояльно ставляться до клієнтів, щоб гарантовано отримати позику студенту слід: брати суму, що не перевищує розмір стипендії або будь-якого іншого доходу; уважно заповнювати заявку на позику, не допускаючи помилок в особистих даних. Не забувайте також вказати всі джерела доходу – як офіційні, так і неофіційні. Пам’ятайте, що якщо ви введете не всі дані, скорингова програма може видати відмову; вказувати слід тільки правдиву інформацію.

Крім того, вас можуть попросити прив’язати банківську карту, на яку приходить стипендія, до аккаунту на сайті МФО. При цьому МФО самостійно спише необхідну суму з вашої картки. Це робиться з метою безпеки, на випадок, якщо студент забуде про виплату онлайн позики.

Також варто бути готовим до того, що, для оформлення позики на карту студентам може знадобитися студентський квиток, підтвердження відстрочки від армії, а також довідка про наявність зарплати чи стипендії, хоча багатьом МФО досить наявності паспорта.

Позики для студентів з нульовою кредитною історією

Що ж робити, якщо вам потрібні гроші, але немає кредитної історії? Деякі МФО спеціалізуються також на короткострокових дешевих позиках або кредитах на карту для побудови хорошої кредитної історії з нуля. Звернувшись до них і оформивши невелику позику, ви забезпечите собі не просто позитивний скоринговий бал, але і можливість брати великі суми на більш вигідних умовах навіть в банківських установах. Тому постарайтеся поставитися до виплати серйозно і не допускати прострочень.

Кредитна історія, яку ви почнете створювати, будучи студентом, буде працювати на вас довгі роки – фінансові установи при видачі позик враховують весь попередній кредитний досвід. Тому буде краще, якщо кредитна історія буде незаплямованою з самого початку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *